Hakkımızda

Pmg Ajans Reklam Tanıtım ve organizasyon Hizmetleri 2009 yılında faaliyete geçmiş olup Beylikdüzü Merkezli ofisi ile sizlere hizmet vermektedir.

     Pmg Ajans Reklam kendisi gibi genç kadrosu ile çalışmalarınıza hız katacak enerjisi ile sizleri de koşturacaktır.Reklam tanıtım ve organizasyon alanında A dan Z ye karşılama personeli ,basılı malzemeler, hediyelik ürünler ,bayi toplantıları, şirket gezileri   gibi  bütün hizmetleri alabileceğiniz Pmg Ajans  çalışmalarınıza renk katacak.Fuar , toplantı ,düğün ,nişan,  açılış  gibi bütün aktivitelerinizi biz organize edeceğiz.Alışveriş merkezleri ve marketler de tanıtımlarınızı organize edecek firmanızın bilinirliğini güler yüzlü personelimiz ile herkesin hafızasına kazıyacağız. Yine market ve alışveriş merkezlerinde mal ve hizmet sunduğunuz rafların düzeninden ve bakımından sorumlu olacak olan sürekli personeli de sizler için biz sağlayacağız.Firmanızı turizm ve organizasyon alanında yapacağınız, bayi toplantıları, bayi gezileri, eğitim ve seminer organizasyonlarımız ile sizlerleyiz.

Gerçekleştireceğiniz bütün organizasyonları ölümsüzleştirmek için profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmetini sizlere sunmaktayız.

Fuar temizliği de hizmetlerimiz arasındadır.Siz standınızı kurun biz standınızın bütün temizliğini yaparak çiçeklerle donatalım.

Kısaca biz buyuz.Bizleri daha iyi tanımak için bizim sizi tanımamız yeterli olacaktır.

 

                                           

     

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam24
Toplam Ziyaret67415
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92935.9530
Euro6.53246.5585
Hava Durumu
Saat